Logo Miasto i Gmina Zawichost

Archiwum newsów, strona 63

Obrazek dla news_132

Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium”

15.10.2016

Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium” skierowany jest do byłych i obecnych stypendystów programów stypendialnych krajowych lub zagranicznych., organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, firmy, jednostki samorządu terytorialnego i uczelnie wyższe, a także finansowanych z funduszy europejskich lub budżetu państwa.

Wśród nadesłanych prac konkursowych najlepsze będą  nagrodzone czytnikami e-booków. Termin zgłoszeń mija 14 października 2016 r. o godzinie 12:00.

więcej

Obrazek dla news_128

Spotkanie dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na realizację projektów w ramach LSR

12.10.2016

Mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu gminy ZAWICHOST zapraszamy na spotkanie konsultacyjno - szkoleniowe dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na realizację projektów w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) realizowanej przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Sandomierskiej. Projekty współfinansowane będą w ramach PROW 2014-2020 działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Przypominamy, iż udział w spotkaniu to jedno z kryteriów oceny wniosków, za które przyznawane będą dodatkowe punkty.

Spotkanie odbędzie się w Budynku Urzędu Miasta i Gminy Zawichost

28 października 2016 r. (piątek) o godz. 17:00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

więcej

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Zawichost z dnia 23.09.2016r w sprawie przyjmowania wniosków o powołanie na rzeczoznawców w celu szacowania wartości zwierząt u rolników

26.09.2016

W związku z wnioskiem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Sandomierzu w sprawie powołania trzech rzeczoznawców do szacowania zwierząt ponownie ogłaszam przyjmowanie do dnia 07.10.2016r do godziny 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Zawichost ul. Żeromskiego 50, 27-630 w pokoju nr. 10 (sekretariat) wniosków o powołanie na rzeczoznawcę w celu szacowania wartości użytkowych zwierząt, produktów pochodzenia zwierzęcego, pasz i sprzętów podlegających oszacowaniu.

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.