Logo Miasto i Gmina Zawichost

Archiwum newsów, strona 44

Obrazek dla news_339

DLA EWY - „BĄDŹ DOBRY I SZLACHETNY, BĄDŹ DO POMOCY GOTOWY”

03.07.2018

Ważne w życiu każdego z nas są: zdrowie, siła, wiara i nadzieja. Bywa, że w jednej chwili los zmienia nasze plany i oczekiwania. Umiejmy więc dostrzec wokół nas tych, którym nasza gotowość do niesienia pomocy okaże się potrzebna.

Właśnie mija rok, kiedy nasza koleżanka Ewa Stępień znalazła się w takiej sytuacji.

Kolejny raz grono życzliwych jej osób przeprowadziło akcję, która choć w drobnej części ułatwi jej zmaganie się z chorobą.

Podczas imprezy „Wianki 2018” zorganizowaliśmy kiermasz ciast i słodyczy. Dochód ze sprzedaży przeznaczyliśmy na rehabilitację naszej koleżanki.

więcej

Obrazek dla news_336

Informacja o pomocy ze środków krajowych dla producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy

21.06.2018

W związku z prowadzonym monitoringiem suszy i zgodnie z raportami IUNG-PIB nr II i III na terenie województwa świętokrzyskiego wystąpiło niekorzystne zjawisko atmosferyczne -susza.Wobec powyższego przedstawiamy pakiet informacyjny dotyczy podjętych działań przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w zakresie procedur pomocowych skierowanych do producentów rolnych poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w tym suszy.

więcej

Obrazek dla news_337

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

21.06.2018

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

więcej

Obrazek dla news_334
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.