Logo Miasto i Gmina Zawichost

Archiwum newsów, strona 14

Obrazek dla news_668

Wspaniały Orszak Trzech Króli w Czyżowie Szlacheckim w gminie Zawichost- www.echodnia.eu 06.01.2020

07.01.2020

Wielu mieszkańców gminy Zawichost towarzyszyło Orszakowi Trzech Króli, który już po raz drugi przeszedł ulicami Czyżowa Szlacheckiego.

Uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Czyżowie Szlacheckim, następnie barwny orszak wyruszył ulicami Czyżowa do Klubu Seniora. Uczniowie V klasy Szkoły Podstawowej w Czyżowie Szlacheckim przedstawili jasełka. Po jasełkach przyszedł czas na wspólne kolędowanie i poczęstunek oraz rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą gwiazdę.

więcej

Obrazek dla news_667

Orszak, jasełka i wspólne kolędowanie w Czyżowie Szlacheckim - www.tyna.info.pl 06.01.2020

07.01.2020

Orszak Trzech Króli po raz drugi przeszedł ulicami Czyżowa Szlacheckiego w gminie Zawichost.

Uroczystości rozpoczęła msza św. w kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych w Czyżowie Szlacheckim. Następnie barwny orszak wyruszył ulicami wioski do Klubu Seniora. Uczniowie V klasy Szkoły Podstawowej w Czyżowie Szlacheckim przedstawili jasełka. Po nich przyszedł czas na wspólne kolędowanie i poczęstunek oraz rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą gwiazdę.

więcej

Obrazek dla news_653

INFORMACJA

13.12.2019

Szanowni Państwo,

w związku z ogromnym zainteresowaniem żywnością w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 -2020 podprogram 2019, z przykrością informujemy, że rozpoczęcie wydawania żywności opóźni się. Z uwagi na to, iż dostawy produktów do magazynu Banku Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczną się dopiero w grudniu 2019 r. lub nawet w styczniu 2020 r. wszyscy musimy wykazać się cierpliwością, niestety bowiem nie mamy wpływu na przebieg procedur.

więcej

Obrazek dla news_659

IV SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

20.12.2019

IV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania przebiegał dwuetapowo. W listopadzie wyłoniono po trzy osoby z klasy V a, V b, VI a, VI b, VII i VIII. Uczniowie ci zaprezentowali wybrane fragmenty „Nowel polskich” podczas uroczystego spotkania na sali gimnastycznej 17 grudnia w obecności kolegów i koleżanek ze swoich klas. Jury w składzie: pani dyrektor, Anna Żak, pani pedagog, Alicja Hołody oraz pani Magdalena Krawczyńska oceniało wystąpienia uczestników wg szczegółowych kryteriów. Brano pod uwagę: dykcję, intonację, głośność, interpretację oraz dobór  czytanego fragmentu tekstu.

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.