Wróć na początek strony
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do treści głównej
Przejdź do danych kontaktowych
Przejdź do menu górnego
Przejdź do menu prawego
Przejdź do menu dolnego
Przejdź do menu bocznego
Przejdź do mapy serwisu

OSTATNIE MIEJSCA W PROJEKCIE OZE – NIE PRZEGAP!

Znajdujesz się w: Aktualności

OSTATNIE MIEJSCA W PROJEKCIE OZE – NIE PRZEGAP!

Aktualności

2025-09-30 11:54

Szanowni Państwo,

informujemy, że kończą się wolne miejsca w projekcie dotyczącym odnawialnych źródeł energii, w ramach którego mieszkańcy mogą uzyskać 90% dofinansowania na instalacje fotowoltaiczne wraz z magazynami energii.

W projekcie mogą wziąć udział osoby zamieszkałe na terenie gmin: Dwikozy, Wilczyce, Klimontów, Samborzec, Koprzywnica, Zawichost oraz Miasto Sandomierz.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc. Wiele osób już się zapisało – pozostały ostatnie wolne miejsca. Prosimy o kontakt z Urzędem swojej gminy, aby zapisać się do projektu. To jedna z  ostatnich szans, aby skorzystać z tak wysokiego dofinansowania na odnawialne źródła energii.

 

Wojciech Próchnicki
Najbliższe wydarzenia
mapa
Urząd Gminy Zawichost

Miasto i Gmina Zawichost
Żeromskiego 50, 27-630 Zawichost
NIP:864-12-03-126

Godziny pracy

poniedziałek do piątku
7:00 do 15:00

Dane kontaktowe

tel.: (+48 15) 836-41-15
e-mail: urzad@zawichost.pl

Wpłaty

33 9429 0004 2001 0100 1531 0001
Bank Spółdzielczy w Sandomierzu O/Zawichost

Statystyki
Licznik odwiedzin:196 974
Dzisiaj:64
Gości on-line:0
Twoje IP:216.73.216.209
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.