ANKIETA – MIESZKANIA NA WYNAJEM „SPOŁECZNA INICJATYWA MIESZKANIOWA”

Gmina Zawichost przystąpiła do spółki SIM KZN Świętokrzyski, która budować będzie mieszkania o umiarkowanych czynszach. Mieszkanie na wynajem w systemie Społecznych Inicjatyw Mieszkaniowych to oferta skierowana dla rodzin o średnich dochodach, które przekraczają limit pozwalający ubiegać się o mieszkanie komunalne z zasobu gminnego, i jednocześnie nie posiadają zdolności kredytowej lub nie zamierzają zaciągać długoterminowego zobowiązania w banku.

Oferta skierowana jest zarówno do obecnych mieszkańców Gminy Zawichost, jak i do osób które pragną na stałe osiedlić się na jej terenie.

Zainteresowanych przystąpieniem do programu, prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i przekazanie jej do Urzędu Miasta i Gminy w Zawichoście lub e-mailem na adres: gos.przestrzenna@zawichost.pl. Ankieta pozwoli określić skalę zainteresowania ofertą.

Państwa zapytania, opinie i udzielone w ankiecie informacje będą przydatne przy opracowaniu projektu budowlanego, pozwolą ustalić potrzebną strukturę i wielkość mieszkań.

Nabór osób zainteresowanych odbywać się będzie w odrębnym postępowaniu.

Ankieta będzie dostępna w wersji elektronicznej na stronie https://www.zawichost.pl/ oraz w wersji papierowej, w Urzędzie Miasta i Gminy Zawichost.