I Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Ratowniczych o Puchar Burmistrza Zawichostu

   W sobotę, 10 grudnia po raz pierwszy odbył się Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Ratowniczych o Puchar Burmistrza Zawichostu. Celem Turnieju było przede wszystkim zintegrowanie środowiska służb ratowniczych, które wielokrotnie spotyka się w akacjach ratowniczo-gaśniczych. Po rozegraniu wszystkich meczy miejsca na podium przedstawiają się następująco.

   Pierwsze miejsce zajęła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu. Drugie miejsce zajęła jednostka KSRG OSP Zawichost. Trzecie miejsce przypadło drużynie OSP Linów. Nie mogło zabraknąć również pojedynku Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, w którym pierwsze miejsce zajęła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Sobótka, drugie  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Zawichoście, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Linowa. 

   Najlepszym bramkarzem turnieju został Bartłomiej Barszcz, natomiast najlepszym strzelcem został również  Jakub Dutkiewicz. Statuetka najlepszego zawodnika turnieju powędrowała do Łukasza Olecha z PSP Sandomierz.

   Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i dziękujemy za grę fair play. Organizatorom wydarzenia, czyli Kołu Gospodyń i Gospodarzy w Zawichoście oraz OSP Zawichost dziękujemy za zaangażowanie, wspaniałe przygotowanie i poprowadzenie imprezy sportowej, która z pewnością na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń gminnych.

fot. Paweł Bednarski