Weź udział w akcji #SzczepimySię i odbierz nagrody

 

Odbierz darmowy bilet po zaszczepieniu się przeciw COVID-19 drugą lub trzecią dawką.

Kampania informacyjno – promocyjna Wojewody Świętokrzyskiego w ramach akcji #Szczepimy Się

W ramach kampanii informacyjno – promocyjnej zachęcającej mieszkańców województwa świętokrzyskiego do szczepień przeciw COVID-19 Wojewoda Świętokrzyski Zbigniew Koniusz przeprowadzi kampanię polegającą na możliwości skorzystania przez osoby, które w dniach 1grudnia 2021 – 27 grudnia przyjmą drugą lub trzecią dawkę szczepionki przeciwko COVID-19 z bezpłatnych biletów na wybrane seanse w kinie Helios w Kielcach, wybrane spektakle teatralne w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach bądź jednodniowe pobyty w Uzdrowisku Busko Zdrój S.A. i możliwość skorzystania z czterech wybranych zabiegów.

Jedna osoba może skorzystać z jednego karnetu.

Karnety upoważniające do odbioru jednego z biletów będą imienne i wydawane w punktach szczepień w całym województwie. Na karnecie musi znaleźć się data, kiedy zostało wykonane szczepienie, pieczątka danego punktu szczepień i podpis osoby, która wykonała szczepienie. Kupon powinien również zawierać imię i nazwisko osoby zaszczepionej. Osoba, która otrzyma karnet powinna wcześniej zarezerwować bilet na wybraną usługę.

W przypadku problemów z otrzymaniem kuponu z punktu szczepień prosimy o kontakt z Sekretariatem Biura Wojewody, tel. 41 342 12 32.

Do wykorzystania: teatr 200 biletów, kino 600 biletów, uzdrowisko 199 karnetów.

Szczegółowe informacje na stronie www.kielce.uw.gov.pl

plakat urzad
uzdrowisko
kino
teatr