Wygoda przez zabawę łączy pokolenia

13
13

Z końcem września 2019 r. Kółko Rolnicze w Wygodzie zakończyło realizację projektu pt.: „Przez zabawę łączymy pokolenia” który został sfinansowany ze środków Fundacji Santander w ramach programu grantowego „Tu Mieszkam, Tu Zmieniam” Edycja 1/2018

Z otrzymanego grantu zakupiono i zamontowano betonowego grilla, oraz wielofunkcyjne urządzenie do zabaw i ćwiczeń dla dzieci i młodzieży.

Mieszkańcy Wygody w ramach prac społecznych wyrównali i uporządkowali teren a następnie przygotowali postument i zamontowali grill, który jest wykonany z elementów betonowych. Po zamontowaniu grilla przystąpiono do złożenia i zamontowania urządzenia wielofunkcyjnego w skład którego wchodzą: drabina gimnastyczna, drążek do ćwiczeń z regulacją wysokości, poręcze do ćwiczeń, worek treningowy, huśtawka, lina gimnastyczna, obręcze gimnastyczne,  kosz do koszykówki. Urządzenie służy w aktywnym i wspólnym spędzaniu czasu dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Po zakończeniu prac montażowych mieszkańcy wspólnymi siłami uporządkowali teren.

Za wszystkie prace społeczne wykonane na podczas realizacji projektu Zarząd Kółka Rolniczego składa mieszkańcom Wygody serdeczne podziękowania.