Logo Miasto i Gmina Zawichost

Archiwum newsów, strona 58

Obrazek dla news_128

Spotkanie dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na realizację projektów w ramach LSR

12.10.2016

Mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu gminy ZAWICHOST zapraszamy na spotkanie konsultacyjno - szkoleniowe dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na realizację projektów w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) realizowanej przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Sandomierskiej. Projekty współfinansowane będą w ramach PROW 2014-2020 działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Przypominamy, iż udział w spotkaniu to jedno z kryteriów oceny wniosków, za które przyznawane będą dodatkowe punkty.

Spotkanie odbędzie się w Budynku Urzędu Miasta i Gminy Zawichost

28 października 2016 r. (piątek) o godz. 17:00.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

więcej

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Zawichost z dnia 23.09.2016r w sprawie przyjmowania wniosków o powołanie na rzeczoznawców w celu szacowania wartości zwierząt u rolników

26.09.2016

W związku z wnioskiem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Sandomierzu w sprawie powołania trzech rzeczoznawców do szacowania zwierząt ponownie ogłaszam przyjmowanie do dnia 07.10.2016r do godziny 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Zawichost ul. Żeromskiego 50, 27-630 w pokoju nr. 10 (sekretariat) wniosków o powołanie na rzeczoznawcę w celu szacowania wartości użytkowych zwierząt, produktów pochodzenia zwierzęcego, pasz i sprzętów podlegających oszacowaniu.

więcej

Obrazek dla news_120

OGŁOSZENIE

23.09.2016

Burmistrz Miasta i Gminy Zawichost zaprasza mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców na spotkanie informacyjno-konsultacyjne z Wykonawcą „Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Zawichost” (firma ”FRESH-BIZ” z Kielc). Celem spotkania jest omówienie procesu opracowania „Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miast i Gminy Zawichost”, przedstawienie korzyści z tym związanych oraz  możliwości pozyskania dofinansowania na inwestycje w zakresie rewitalizacji.

Termin spotkania: 28 wrzesień 2016 r., godz. 16:00

Miejsce spotkania: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Żeromskiego 33, Zawichost

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.