Logo Miasto i Gmina Zawichost

Archiwum newsów, strona 57

Obrazek dla news_183

Serwis informacyjno-usługowy dla przedsiębiorcy

15.03.2017

Prowadzona przez Ministerstwo Rozwoju platforma biznes.gov.pl to baza wiedzy dla przedsiębiorców na każdym etapie działalności

Ponad 400 artykułów o tym, jak prowadzić biznes. Ponad 300 e-usług, w tym blisko 150 poradników dla przedsiębiorców — to tylko niektóre elementy, jakie można znaleźć na portalu biznes.gov. pl prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju. To kompleksowe źródło informacji na temat prowadzenia działalności gospodarczej, zarówno dla początkujących przedsiębiorców, jak i tych, którzy od wielu lat prowadzą swój biznes.

więcej

Obrazek dla news_182

Ogłoszenie o wyniku Otwartego Konkursu Ofert

07.03.2017

Burmistrz Miasta i Gminy Zawichost ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert  na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania sportu i rekreacji na  2017 rok .

Rodzaj zadania :

  1. Zorganizowanie systemu szkolenia sportowego dzieci i młodzieży obejmującego min. organizację treningów i zapewnienie udziału powstałych drużyn i zespołów  w amatorskich lub ligowych (licencjonowanych) rozgrywkach sportowych.
  2. Utrzymanie płyty boiska stadionu miejskiego i przyległego terenu w granicach   ogrodzenia działki oraz bieżące utrzymanie i konserwacja urządzeń sportowych .

Do dnia 27.02. 2017 roku wpłynęła jedna  oferta , która spełniała określone wymogi .

  Oferta – Klubu Sportowego „Powiśle” Zawichost

 ul. Nadwiślańska 1 ; 27-630 Zawichost

                         

 Wysokość przyznanych środków publicznych na wsparcie realizacji zadania z zakresu  

 pomocy społecznej na 2017 rok – wynosi  20. 000,00 zł.

więcej

FERIADA 2017 - PODSUMOWANIE

23.02.2017

Tegoroczna FERIADA zapadnie w naszej pamięci, jako cudowne dwa tygodnie, w trakcie których dzieci i młodzież z terenu całej gminy aktywnie i twórczo spędzały zimowe popołudnia. Ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników zajęć cieszyły się warsztaty plastyczno-techniczne: „Domowe zoo-mój przyjaciel kot i pies” (technika orgiami); „Ocean w słoiku”; „Świat pełen dźwięków- jak samemu stworzyć instrument”, a także „Fizyka dźwięku-poznaj świat” oraz „Spódniczki TUTU”.

więcej

Obrazek dla news_178

Konkurs pn. „W Świętokrzyskiem Ci się uda. Tu warto mieszkać!"

23.02.2017

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego zaprasza uczniów gimnazjów do udziału w konkursie pn. „W Świętokrzyskiem Ci się uda. Tu warto mieszkać!". Jego celem jest pokazanie korzystnych zmian, jakie zaszły w świętokrzyskich miastach i gminach od początku istnienia województwa, czyli od 1 stycznia 1999r. Konkurs ma także odpowiedzieć na pytanie, jak zmieniło się życie młodych ludzi, ich najbliższe otoczenie, miejsce nauki i wypoczynku.

więcej

Obrazek dla news_176

SUKCESAMI ROZPOCZĘLI NOWY ROK

04.02.2017

Piękny sukces zanotowali na swoim koncie członkowie sekcji folklorystycznej. 22 stycznia 2017 wszystkie działające w MGOK zespoły śpiewacze: „Zawichost”, „Zielona Dolina” oraz „Linowianki” wzięły udział w Międzypowiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, organizowanym od kilkunastu lat przez modliborzycki Gminny Ośrodek Kultury. Wystąpili obok niespełna dwudziestu wykonawców, solistów i zespołów ludowych, wykonujących tradycyjny repertuar kolęd i pastorałek.

więcej

Obrazek dla news_175
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.