Logo Miasto i Gmina Zawichost

Archiwum newsów, strona 47

Obrazek dla news_120

OGŁOSZENIE

23.09.2016

Burmistrz Miasta i Gminy Zawichost zaprasza mieszkańców, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców na spotkanie informacyjno-konsultacyjne z Wykonawcą „Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta i Gminy Zawichost” (firma ”FRESH-BIZ” z Kielc). Celem spotkania jest omówienie procesu opracowania „Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miast i Gminy Zawichost”, przedstawienie korzyści z tym związanych oraz  możliwości pozyskania dofinansowania na inwestycje w zakresie rewitalizacji.

Termin spotkania: 28 wrzesień 2016 r., godz. 16:00

Miejsce spotkania: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury, ul. Żeromskiego 33, Zawichost

więcej

Obrazek dla news_113

KONKURS „EURO SOŁTYS 2016”

14.09.2016

W dniu 10 września 2016r. w ramach obchodów Europejskiego Święta Jabłka w Obrazowie, odbył się turniej sołtysów „EURO SOŁTYS 2016”

W turnieju wystąpiła reprezentacja sołtysów z Gminy Zawichost w składzie :

- Izabela Wiatrowska sołtys Piotrowic

- Henryk Ożóg sołtys Chrapanowa

- Grzegorz Winiarczyk sołtys Pawłowa

Drużyna naszych sołtysów zajęła drugie miejsce, zwyciężyli sołtysi z Gminy Dwikozy, na trzecim miejscu uplasowała się Gmina Sadowie, na czwartym Gmina Obrazów.

więcej

Obrazek dla news_112

Szanowni Mieszkańcy Gminy Zawichost!

12.09.2016

Gmina Zawichost przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN). Jest to dokument strategiczny, opisujący kierunki działań Gminy, zmierzające do osiągnięcia celów pakietu klimatyczno-energetycznego tj. redukcji emisji gazów cieplarnianych, zwiększenia udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, zwiększenia efektywności energetycznej oraz poprawy jakości powietrza, a także zmiany postaw konsumpcyjnych użytkowników energii.

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.