Logo Miasto i Gmina Zawichost

Archiwum newsów, strona 45

Obrazek dla news_112

Szanowni Mieszkańcy Gminy Zawichost!

12.09.2016

Gmina Zawichost przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN). Jest to dokument strategiczny, opisujący kierunki działań Gminy, zmierzające do osiągnięcia celów pakietu klimatyczno-energetycznego tj. redukcji emisji gazów cieplarnianych, zwiększenia udziału energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych, zwiększenia efektywności energetycznej oraz poprawy jakości powietrza, a także zmiany postaw konsumpcyjnych użytkowników energii.

więcej

Obrazek dla news_105

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Zawichost z dnia 29.08.2016r w sprawie przyjmowania wniosków o powołanie na rzeczoznawców w celu szacowania wartości zwierząt u rolników

29.08.2016

W związku z wnioskiem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Sandomierzu w sprawie powołania trzech rzeczoznawców do szacowania zwierząt ogłaszam przyjmowanie do dnia 12.09.2016r do godziny 15:00 w Urzędzie Miasta i Gminy Zawichost ul. Żeromskiego 50, 27-630 w pokoju nr. 10 (sekretariat) wniosków o powołanie na rzeczoznawcę w celu szacowania wartości użytkowych zwierząt, produktów pochodzenia zwierzęcego, pasz i sprzętów podlegających oszacowaniu.

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.