Logo Miasto i Gmina Zawichost

News

News zdjęcie id 614

Wygoda przez zabawę łączy pokolenia

03.10.2019

Z końcem września 2019 r. Kółko Rolnicze w Wygodzie zakończyło realizację projektu pt.: "Przez zabawę łączymy pokolenia” który został sfinansowany ze środków Fundacji Santander w ramach programu grantowego "Tu Mieszkam, Tu Zmieniam" Edycja 1/2018

Z otrzymanego grantu zakupiono i zamontowano betonowego grilla, oraz wielofunkcyjne urządzenie do zabaw i ćwiczeń dla dzieci i młodzieży.

Mieszkańcy Wygody w ramach prac społecznych wyrównali i uporządkowali teren a następnie przygotowali postument i zamontowali grill, który jest wykonany z elementów betonowych. Po zamontowaniu grilla przystąpiono do złożenia i zamontowania urządzenia wielofunkcyjnego w skład którego wchodzą: drabina gimnastyczna, drążek do ćwiczeń z regulacją wysokości, poręcze do ćwiczeń, worek treningowy, huśtawka, lina gimnastyczna, obręcze gimnastyczne,  kosz do koszykówki. Urządzenie służy w aktywnym i wspólnym spędzaniu czasu dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Po zakończeniu prac montażowych mieszkańcy wspólnymi siłami uporządkowali teren.

Za wszystkie prace społeczne wykonane na podczas realizacji projektu Zarząd Kółka Rolniczego składa mieszkańcom Wygody serdeczne podziękowania.

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.