Psy oczekujące na adopcję – Znajdź wiernego przyjaciela

 

Latek
Latek

Łatek mimo małego wzrostu to dość skoczny piesek, łaknie kontaktu z innymi psiakami, macha ogonkiem z prędkością światła, szuka ciepłego domu.

Puszel
Puszek

Puszek podobnie jak Łatek jest pieskiem średnich rozmiarów, lubi otwarte przestrzenie przez co trzeba mieć go cały czas na oku, jest spragniony uwagi i ludzkiego ciepła.

Stefan
Stefan

Stefan trafił do przytuliska 2 tygodnie temu, to średniej wielkości piesek o jasnym umaszczeniu, jest spokojny, łagodny, szuka domu z ogrodem w którym będzie mógł się wyszaleć.

Kama
Kama

Kama to nieduży bardzo sympatyczny psiak, mimo wybitego oka jest w super formie, z kojca wybiega jak szalona, nie mogąc doczekać się spotkania z człowiekiem i wolności.

Atos
Atos

Dziś do adopcji poleca się uroczy, pięknie umaszczony pies o imieniu Atos, nie boi się obcych, jest łagodny, spokojny, wymaga dużo uwagi, szuka kochającego domu, w przytulisku zachowuje się bezszelestnie, wystarczy spojrzeć.

Więcej informacji w sprawie adopcji można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy Zawichost pok. nr 17 lub pod telefonem 158364115 wew. 27