Wolne miejsca w Klubie Dziecięcym „Kraina Maluszka”

Szanowni Rodzice

 KLUB DZIECIĘCY ,,KRAINA MALUSZKA” W ZAWICHOŚCIE POSIADA JESZCZE WOLNE MIEJSCA

,,Kraina Maluszka” to kameralne miejsce, które przeznaczone jest dla niewielkiej grupy dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Niewielkie grupy dzieci pozwalają w lepszy sposób sprawować nad nimi opiekę oraz pracować nad ich prawidłowym rozwojem. Każde dziecko dzięki temu ma zapewnione indywidualne podejście opiekunek, które mogą na bieżąco monitorować postępy dziecka oraz jego potrzeby.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym Państwa dzieci będą czuły się bezpiecznie, szczęśliwie i spędzały miło czas.

W klubie skupiamy się na zapewnieniu dzieciom warunków maksymalnie zbliżonych do warunków domowych, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby dzieci mogły rozwijać swoje zainteresowania, a także swobodnie spędzać wolny czas.

Prowadzone zajęcia i zabawy dostosowane są do możliwości dzieci oraz wywierają dobroczynny wpływ na ich rozwój.

Klub dziecięcy mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji- w Zespole Szkoły i Przedszkoli w Zawichoście ul. Szkolna 15. Dodatkowym atutem jest własny plac zabaw dostosowany do najmłodszych dzieci.

Firma cateringowa, która dba o wyżywienie naszych maluszków dostarcza pyszne i zbilansowane posiłki opracowane zgodnie z normami żywienia.

Każdy dzień i godzina w ,,Krainie Maluszka” daje radość i przyjemne chwile dla dziecka, które spędza w miłej i cieplej atmosferze.

Na miejscu lub pod numerem telefonu 695-148-024 możecie Państwo zapytać o wszystkie szczegóły dotyczące funkcjonowania placówki.

                                                                                                                                 Serdecznie zapraszamy