Gmina Zawichost

Drodzy Mieszkańcy

   W jedności siła, zatem jako gmina z radością przystępujemy do akcji „Pod biało-czerwoną”, projektem objętym honorowym patronatem Mateusza Morawieckiego Prezesa Rady Ministrów. Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla gmin. Liczba wymaganych głosów poparcia jest uzależniona od liczby mieszkańców gminy. Dla gmin do 20 000 mieszkańców  jest to 100 głosów.

   Zachęcamy Państwa do oddania głosu na naszą gminę, która ma szansę dumnie prezentować ojczyste barwy w wyznaczonym, honorowym miejscu. Pokażmy jedność i zaangażowanie we wspólnej sprawie – naszej małej Ojczyzny.

   Liderem oraz ambasadorem akcji w naszej gminie jest burmistrz Katarzyna Kondziołka. Zachęcamy do podania lidera w polu zgłoszenia.

   Głos można oddać poprzez stronę https://bialoczerwona.www.gov.pl/wpisując w pole miejscowość: Zawichost

1460x616 1 1
Skip to content