Logo Miasto i Gmina Zawichost

Obrazek dla news_653

INFORMACJA

13.12.2019

Szanowni Państwo,

w związku z ogromnym zainteresowaniem żywnością w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 -2020 podprogram 2019, z przykrością informujemy, że rozpoczęcie wydawania żywności opóźni się. Z uwagi na to, iż dostawy produktów do magazynu Banku Żywności w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpoczną się dopiero w grudniu 2019 r. lub nawet w styczniu 2020 r. wszyscy musimy wykazać się cierpliwością, niestety bowiem nie mamy wpływu na przebieg procedur.

więcej

Obrazek dla news_652

Czyszczone kominy to mniejszy smog

09.12.2019

Komunikat Prezesa Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną „Czyszczone kominy to mniejszy smog”.

Celem kampanii społecznej „Czyszczone kominy to mniejszy smog” jest eliminacja niebezpieczeństw związanych ze smogiem, zaczadzeniami i pożarami, których główną przyczyną są źle eksploatowane lub zaniedbane przewody kominowe i urządzenia grzewcze na paliwo stałe, ciekłe, gazowe.

więcej

Obrazek dla news_647

Katarzyna Kondziołka, burmistrz Zawichostu Samorządowcem Roku 2019 w powiecie sandomierskim. Oto jej recepta na sukces - echodnia.eu

27.11.2019

Zakończyła się tegoroczna akcja Mała Ojczyzna - duża sprawa. Ocenialiśmy samorządowców po pierwszym roku pracy w kadencji 2018-2023, wybieraliśmy też najlepszych członków zarządu powiatów. Uwaga ! Koniec głosowania nastąpił w poniedziałek 25 listopada o godzinie 23. W powiecie sandomierskim tytuł najlepszego włodarza otrzymała Katarzyna Kondziołka, burmistrz Zawichostu.

więcej

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.